Zakwaterowanie | tak |
Wyżywienie | tak |
Materiały dydaktyczne | tak |
Skrócony opis szkolenia Projekt zakłada przeprowadzenie szkoleń w systemie blended learning. Jest no najnowsza metoda nauczania, która oprócz szkoleń stacjonarnych umożliwia kształcenie oraz dostęp do wiedzy w dowolnym czasie i miejscu poprzez platformę e-learningową. Opis terminu szkolenia – Adresaci szkolenia Przedsiębiorców oraz ich pracowników; Przedstawicieli organizacji pracodawców i/lub pracowników oraz ich członków i pracowników; Reprezentatywnych partnerów społecznych oraz ich członków i pracowników Forma przyjmowania zgłoszeń Należy wejść na platformę pod adresem partnerstwo@mirip.org.pl i się zarejestrować.Podczas rejestracji nalezy postępować krok po kroku wg. wskazówek.
Wypełnić wszystkie pola a po wygenerowaniu dokumentów wydrukować je,podpisać i przesłać na wskazany adre Cel szkolenia Szkolenia mają na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych i wzmocnienie potencjału adaptacyjnego przedsiębiorców. Nowoczesna metoda nauczania jaką jest blended learning to sprawdzony sposób na osiągnięcie korzyści przez organizację jak i jej pracowników. Korzystając z autorskich programów ekspertów, na platformie znajdą Państwo cztery specjalistyczne szkolenia. Program szkolenia 1. Pojęcie elastyczności rynku pracy.
2. Przyczyny wystąpienia elastycznego zatrudnienia.
3. Cechy tradycyjnego i elastycznego zatrudnienia.
4. Formy organizacyjne. Podział elastycznych form świadczenia pracy.
5. Elastyczne formy pracy odpowiedzią na uzyskanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a rodzinnym.
6. Charakterystyka pracy w niepełnym wymierzę czasu.
7. Umowy cywilnoprawne.
8. Samozatrudnienie – źródła zewnętrznego finansowania.
9. Proces wdrażania elastycznych form zatrudnienia i sposoby ich pokonywania.
10. Wady i zalety elastycznego zatrudnienia w kontekście uregulowań z zakresu ZUS.
11. Flexicurity – kompromis czy wyrównanie szans?
12. Zarządzanie czasem własnym – rola i znaczenie.
13. Reguły zarządzania czasem.
14. Wyznaczenie i zarządzanie priorytetami.
15. Work life balance – moda czy pomoc? Opis metodyki szkolenia Projekt zakłada przeprowadzenie szkoleń w systemie blended learning. Jest no najnowsza metoda nauczania, która oprócz szkoleń stacjonarnych umożliwia kształcenie oraz dostęp do wiedzy w dowolnym czasie i miejscu poprzez zaawansowane narzędzie jakim jest platforma e-learningowa.
Wybierając jeden z tematów z którego chcemy podnieść nasze kwalifikacje mamy pełen dostęp do informacji dydaktycznych, wielokrotnego wykonywania ćwiczeń oraz przeprowadzenia testu sprawdzającego zdobytą wiedze.
Platforma działa 24h na dobę! Poprzez to, każdy uczestnik dostosowuje tempo szkolenia do własnych potrzeb. Poza tym można przerwać naukę w dowolnym czasie, gdyż platforma automatycznie zapamiętuje, w którym momencie uczestnik zakończył ostatnią sesję, więc po ponownym zalogowaniu, szkolenie rozpoczyna się od tego właśnie momentu.
Poruszanie się po platformie jest intuicyjne i bardzo łatwe, nawet dla początkujących użytkowników. Uczyć się na platformie może każdy kto ma dostęp do internetu i w podstawowym zakresie potrafi korzystać z przeglądarki internetowej. Dzięki wsparciu zajęć stacjonarnych po zakończeniu szkolenia on-line można uzyskać o wiele lepsze wyniki niż przy kursie tradycyjnym! Zakres usług wchodzących w szkolenie Każdy z uczestników projektu weźmie udział w SZKOLENIU E-LEARNINGOWYM, które trwać będzie 40 godzin i obejmie zagadnienia z zakresu:
Zmiany gospodarczej.
Elastycznych form świadczenia pracy i nowych rozwiązań w organizacji pracy.
Partnerstwa publiczno – prywatnego oraz
Społecznej odpowiedzialności biznesu – CSR.
Po zakończeniu szkoleń online każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystania dodatkowo z jednej z poniższych form wsparcia:
SZKOLENIA STACJONARNE z zakresu:
Zamiany gospodarczej.
Elastycznych form świadczenia pracy i nowych rozwiązań w organizacji pracy.
Partnerstwa publiczno-prywatnego.
WARSZTATY Z ZAKRESU z zakresu:
CSR – społecznej odpowiedzialność biznesu.
DORADZTWO Z ZAKRESU z zakresu:
Wdrażania systemów proponowanych podczas szkoleń.
Poprawy jakości produktów i usług.
Otwarcia na rynki regionalne i międzynarodowe.
Poprawy relacji z pracownikiem.
Umiejętności erystycznych.
Zastosowania ISO26000.
Zewnętrznych źródeł finansowania.
Komentarze